До Херсона у рамках Міжнародної співпраці до Головного управління ДСНС області прибули представники Пожежної місії США

07.05.2019 13:13:17
До Херсона у рамках Міжнародної співпраці до Головного управління ДСНС області прибули представники Пожежної місії США
6 травня у рамках Міжнародної співпраці до Головного управління ДСНС області з триденним візитом прибули виконавчий директор Африканської Пожежної місії Сполучених Штатів Америки Девід Мур та координатор проектів в Східній Європі представник лісової служби США Петро Павліченко.   

Мета прийому - розвиток довготривалих відносин з Головним управлінням ДСНС області задля посилення рівня пожежної безпеки та допомоги у проведенні реформ оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

У перший день відбулося знайомство гостей із керівництвом Головного управління. Під час бесіди, що супроводжувалася фотопрезентацією, керівник обласного рятувального відомства розповів про основні проблеми з якими стикаються рятувальники при ліквідації пожеж в екосистемах регіону, у сільських населених пунктах, віддалених від місць основної дислокації пожежно-рятувальних підрозділів, та при порятунку людей на воді.

Особливу увагу американських місіонерів привернула проблема протипожежного захисту рукотворних лісів Херсонщини.

Також відбулася екскурсія до 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Херсона та Аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Попереду – зустріч із заступником Херсонської ОДА, відвідування пожежно-рятувальних підрозділів Олешківського та Голопристанського районів, проведення занять з особливостей бойового використання пожежно-технічного обладнання, що передається в якості гуманітарної допомоги; передача практичного досвіду гасіння пожеж в екосистемах США.

Корисні посилання