До Каховської райдержадміністрації завітали колядники

14.01.2015 12:14:34
До Каховської райдержадміністрації завітали колядники

14 січня 2015 року, на свято Старого Нового року до районної державної адміністрації завітали колядники з Каховської гімназії аби привітати керівництво району та міста, працівників райдержадміністрації, районної та міської рад з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

Колядники виконували колядки та щедрівки, дотепним гумором та театральними сценами розважали присутніх, провели святкову лоторею та бажали працівникам державних установ добра, здоров’я, миру та злагоди у Новому 2015 році. У залі панувала справжня святкова атмосфера. Глядачі із великим задоволенням поринули у вихор подій, які вирували в залі. Вистава, запропонована казковими героями, не залишила байдужими жодного присутнього в залі.

Колективи районної державної адміністрації, районної та міської рад подякував гостям за щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році.

Міський голова Олександр Карасевич та заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич вручив колядникам солодкі гостинці та побажали їм успіхів у навчанні та здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.

А від вдячних глядачі юні артисти отримали рясні аплодисменти та подяку у вигляді солодощів та грошей.

Корисні посилання