До Міжнародного дня відмови від паління!

12.11.2018 14:07:24
До Міжнародного дня відмови від паління!

Щорічно в третій четвер листопада у більшості країн відзначається Міжнародний день відмови від паління.

Тютюнопаління – найбільш поширена у всьому світі шкідлива звичка. Кожні 8 секунд на планеті помирає людина з цієї причини. Кожна цигарка скорочує життя у середньому на 12 хвилин.

З метою популяризації здорового способу життя, сприяння зниженню поширення тютюнової залежності 12 листопада 2018 року фахівцями Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками відділу «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районним сектором з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України проведено для умовно засуджених осіб відеолекторій «Не спалюй своє майбутнє!» з елементами тренінгу.

Присутні дізналися про хімічні сполуки, які містяться в цигарках та тютюновому диму, про їх шкідливу дію на організм людини, про наслідки активного та пасивного паління та інше.

В результаті проведеного заходу учасники зрозуміли які мотивації можуть стати основними в бажанні припинити палити та про необхідність ведення здорового способу життя.

Корисні посилання