До мережі інноваційних маршрутів VodafoneSmartRoutes приєдналась херсонська «Стежка Сови»

27.05.2016 11:52:34
До мережі інноваційних маршрутів VodafoneSmartRoutes приєдналась херсонська «Стежка Сови»

26 травня 2016 року VodafoneУкраїна відкрив унікальний інноваційний туристичний маршрут у Херсоні. Проект реалізовано спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією та Херсонською міською радою.

Туристичний маршрут «Стежка сови» об’єднує 20 найцікавіших пам’ятокміста. Загальна довжина маршруту –6 км, таким чином, гості міста зможуть в середньому за 3 години пройти усі найцікавіші місця, витративши 800 ккал. Таким чином, все, що потрібно витратити на екскурсію Херсоном – це 0 грн., 3 години, 6 км, 800 Ккал і 100 Мб.

Маршрут починається просто від залізничного вокзалу та закінчуються на набережній. Туристу не потрібно буде шукати першу табличку, щоб розпочати самостійну екскурсію, досить просто вийти з Залізничного вокзалу.Назву туристична стежка отримала від її головного персонажу – кумедної сови-моряка.

Прокладено туристичний маршрут за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам’яток, стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета турист потрапляє на сторінкуз докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички із совою. Віртуальна екскурсія надасть не тільки історичну довідку, херсонці та гості міста можуть ознайомитися з цікавими совиними історіями та легендами.

Туристична стежка у Херсоні доповнить карту інноваційних міських маршрутів VodafoneУкраїна – VodafoneSmartRoutes, в яких сучасні інформаційні технології, зокрема, послуги 3G інтернету, використовуються для розвитку туристичної привабливості та інфраструктури українських міст.

Корисні посилання