До плану заходів з реалізації у 2016-2017 роках Стратегії розвитку області включено 69 проектних ідей

22.02.2016 17:26:04
До плану заходів з реалізації у 2016-2017 роках Стратегії розвитку області включено 69 проектних ідей

Сьогодні, 22 лютого, керівництво обласної державної адміністрації, представники громадськості та депутатського корпусу облради обговорили проект плану заходів з реалізації у 2016-2017 роках Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року.

«Стратегію розробляв досить великий колектив і критики було також чимало. Тому стратегію на майбутнє і плани сьогодення потрібно обговорювати якомога ширшим колом, тому що у кожного різні думки, але приймаються та вислуховуються всі пропозиції,  – підкреслила перший заступник голови ОДА Валентина Січова. – Ми повинні працювати конструктивно, тоді це буде результативно».

Валентина Січова наголосила, що крім представників влади, до обговорення та створення нових проектів потрібно ширше залучати громадськість.

За словами заступника голови ОДА Вадима Чабана, під час розробки Стратегії разом із визначенням завдань та сфер реалізації проектів надійшло близько ста проектних ідей. Всі матеріали збиралися та вносилися відповідні коригування або пропонувалися альтернативні варіанти.

«З кожним, хто подав пропозиції, проводилися докладні консультації та обговорення», – зазначив Вадим Чабан.

Членами робочої групи з розробки Стратегії проведено рейтингування проектів в частині визначення рівня їх важливості для області.

Як розповів Вадим Чабан, в процесі планування члени робочої групи діяли на підставі проектного підходу, в першу чергу потрібно включали пропозиції щодо вирішення негайних регіональних потреб, так як фінансово ресурси  обласного бюджету обмежені.

Так, проект плану заходів передбачає три комплексні програми за стратегічними цілями з відповідним набором проектних ідей першочергового значення. Всього до плану заходів включено 69 проектних ідей з орієнтовним обсягом фінансування протягом двох років на загальну суму 5 млрд 17 млн грн.

Фінансова підтримка здійснюється тільки відповідно до регіональної Стратегії на підставі проектних пропозицій, внесених до Плану її реалізації  має бути узгодженою із державною Стратегією.

Корисні посилання