До розвитку біосферного заповідника «Асканія-Нова» залучатимуть інвесторів

14.04.2021 12:43:23
До розвитку біосферного заповідника «Асканія-Нова» залучатимуть інвесторів

Зебри і антилопи, бізони та буйволи, олені і дикі коні… Цим може здивувати туристів біосферний заповідник «Асканія-Нова» на Херсонщині — одне з 7 природних чудес України, який цього року відсвяткував своє сторіччя.

Як привабити інвесторів до розвитку цього надзвичайного природного об’єкта – сьогодні представники обласної й місцевої влади на чолі з заступником голови облдержадміністрації Миколою Якименком обговорили разом з головою Державного агентства розвитку туризму України Мар’яною Олеськів й керівницею Офісу розвитку креативних індустрій Уляною Хром’як.


За словами Мар’яни Олеськів, Асканія-Нова має великий туристичний потенціал, вона може стати унікальним місцем, аналогів якому немає в Європі.


Дендрологічний парк загальнодержавного значення, зоопарк заповідника є національним надбанням України. Микола Якименко відзначив: «Ми розуміємо, що Асканія-Нова є своєрідною туристичною візитівкою Херсонщини. Як обласна влада ми докладаємо зусиль, аби заповідник отримав інвесторів задля свого розвитку й розбудови».

Директор заповідника Віктор Гавриленко ознайомив присутніх з географією й роботою Біосферного заповідника «Асканія-Нова».

Також учасники зустрічі оглянули земельні ділянки заповідника для потенційних інвесторів.

Корисні посилання