До святкування державних свят визначено цикл заходів для мешканців двох об’єднаних громад

14.08.2018 13:10:31
До святкування державних свят визначено цикл заходів для мешканців двох об’єднаних громад

У районній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки заходів, що відбудуться до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності 23-24 серпня цього року.

За участі представників об’єднаних територіальних громад, керівників галузей культури, освіти обговорено підготовку до святкування державних свят. Задля належного рівня організації проведення триває робота з визначення гідних представників педагогічної, медичної  праці, працівників сільського господарства, учасників АТО на представлення їх до нагород голів райдержадміністрації, районної ради та селищної, сільських рад.

У населених пунктах району святкування розпочнуться з урочистостей 22 серпня, у сільському Будинку культури Костянтинівської об’єднаної громади.

У адміністративному центру району 23 серпня о 8.30 хв поблизу центральної альтанки пришкільного парку відбудеться урочисте підняття Державного Прапору України. Мешканців та гостей селища у Горностаївському селищному Будинку культури привітають учасники художньої самодіяльності під час святкового концерту (14.00).

У День незалежності України, 24 серпня, запрошуємо взяти участь у святковому мітингу з нагоди 27-річниці України на центральній площі селища. Традиційними для горностаївців стали народні гуляння, які цьогоріч триватимуть від 10 години ранку на території пляжної зони селища Горностаївка.

Заходи до Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності у районі

Горностаївська ОТГ

Костянтинівська ОТГ

23 серпня урочисте підняття Державного Прапора України

8.30 шкільний парк, поблизу альтанки

14.00 святковий концерт, СБК

22 серпняурочисті збори, святковий концерт

14.00 - СБК

24 серпнясвятковий мітинг

9.00 — центральна площа

10.00народні гуляння, територія пляжу

 

Корисні посилання