До уваги органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та територіальних органів ЦОВВ

13.09.2018 11:28:50

ТОВ «Сенсорні Системи України» пропонує розглянути можливість встановлення сенсорного та інтерактивного обладнання та комплексів на базі інформаційних сенсорних кіосків.

Компанія успішно працює на ринку України та за її межами з 2010 року,  є лідером в галузі розробки та впровадження сенсорного та інтерактивного обладнання для різних сфер застосування: державних установ, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, дозвільних центрів.

Серед замовників, зокрема – центри надання адміністратвинх послуг (ЦНАПи), Дозвільні центри, управління праці та соціального захисту населення, Пенсійні фонди, Дипломатичні представництва, Торгівельні представництва, Банківськ установи, Медичні заклади.

Використання зазначеного обладнання дасть можливість забезпечити повноцінне виконання економічних, соціальних і гуманітарних функцій, сприятиме наповненню бюджетів усіх рівнів. У додатку ви знайдете інформацію щодо варіантів апаратно-програмних комплексів, їх технічні характеристики та параметри по різним соцільно важливим напрямам.

З приводу можливого встановлення та подальшого використання сенсорного та інтерактивного обладнання можна звертатися у будь-якій зручній формі:

- поштова адреса – 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, буд. 1;

- телефон – (044) 360-82-78;

- електронна адреса – [email protected];

- сайт – www.touch.ua (є послуга «замовити дзвінок»).

 

Додаток

Корисні посилання