До уваги підприємців Херсонщини!

23.08.2022 10:46:47
До уваги підприємців Херсонщини!

А саме: виробники і переробники овочів, фруктів, ягід, зернових, молока, м'яса, продукції аквакультури та виробники кондитерських і крафтових виробів.

Оголошено конкурсний відбір мікро, малих та середніх підприємств для участі у проекті з підтримки переміщення виробничих потужностей у безпечніші області України.

Проєкт реалізовує Західноукраїнський ресурсний центр у партнерстві з Програмою з аграрного та сільського розвитку (АГРО), що впроваджується компанією Chemonics та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.
Підприємства-переможці отримають безповоротну фінансову допомогу в розмірі до 238 000 гривень для релокації власного бізнесу.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати пакет аплікаційних документів (аплікаційна форма, бюджет проєкту, мотиваційний лист, реєстраційні документи та фінансова звітність ММСП) одним електронним листом на дві електронні адреси [email protected] та [email protected].

Дедлайн: 26 серпня 2022 року до 18:00.

Всі заявники отримають повідомлення про результати своєї участі у конкурсному відборі.

З відібраними підприємцями проводитимуться співбесіди онлайн та перевірка наданої інформації.

Звертаємо увагу на те, що аплікаційні форми, які надійшли пізніше зазначеної дати, не будуть прийняті до розгляду! Також зазначаємо, що умовою отримання фінансової допомоги є обов'язкове співфінансування.

Шаблони аплікаційної та бюджетної форм, критерії, умови участі у конкурсі та інша інформація за посиланням.

Корисні посилання