До уваги сільгосптоваровиробників! Програма закупівель зерна майбутнього врожаю «Державна продовольчо-зернова корпорація України»

09.12.2020 09:45:20
До уваги сільгосптоваровиробників! Програма закупівель зерна майбутнього врожаю «Державна продовольчо-зернова корпорація України»

    АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (надалі – АТ «ДПЗКУ») розпочинає прийом заявок від сільгосптоваровиробників в рамках проведення Осінньої програми закупівлі зерна врожаю 2021 року (надалі – Осіння програма) по наступним культурам: пшениця 3 класу, ячмінь 3 класу, жито 1 та 2 класів, кукурудза 3 класу

    На сьогодні АТ «ДПЗКУ» пропонує найкращі умови по програмі закупівлі зерна майбутнього врожаю та надає додаткову фінансову підтримку малим та середнім с/г товаровиробникам.

    Мінімальна партія поставки товару – лише 100 тонн. Рішення про укладення договору поставки зерна майбутнього врожаю приймається швидко та дистанційно. Оплата за договорами відбувається виключно грошовими коштами, що надає можливість сільгосптоваровиробникам закупити необхідні їм товари потрібної якості у обраних ними постачальників для ефективного ведення бізнесу.

ПЕРШИЙ ЕТАП

    Протягом першого етапу Осінньої програми сільгосптоваровиробники мають подати до регіональних відділів заявку на участь у програмі з необхідним пакетом документів. Для участі в Осінній програмі виробники повинні мати досвід вирощування сільгоспкультур від 2-х років. Після збору заявок АТ «ДПЗКУ» проводить оцінку фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ, за результатами якої приймається рішення про укладання договору. При прийнятті рішення враховується фінансова стабільність, позитивна кредитна історія та надійна ділова репутація сільгосптоваровиробника, а також висновки страхових експертів щодо стану посівів зернових.

    Оформлення страхування посівів майбутнього врожаю, який передається в заставу, в акредитованій корпорацією страховій компанії, є однією з важливих умов укладання договору. Корпорація співпрацює виключно з надійними страховими компаніями – лідерами на ринку страхування в аграрному секторі, а саме: ПАТ «СК «ПЗУ Україна», ПАТ «СК «ІНГО Україна», ПАТ «СК «Універсальна», ПрАТ «УАСК АСКА».

    Обов’язковою умовою укладання Договору поставки зерна майбутнього врожаю є оформлення Товарної аграрної розписки (або Договору застави за рішенням АТ «ДПЗКУ») з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів.

    Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів, що передбачені укладеним договором поставки зерна майбутнього врожаю, на розрахунковий рахунок с/г товаровиробника, згідно умов Договору, здійснюється попередня оплата за Товар (перший транш), що становить 3 600 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна пшениці 3 класу, ячменю 3 класу, зерна жита 1, 2 класів та кукурудзи 3 класу.

    АТ «ДПЗКУ» пропонує найконкурентнішу відсоткову ставка за користування коштами – від 9,5 % до 13 % річних. Діє програма лояльності для постійних клієнтів, які мають мінімум дворічний позитивний досвід роботи з корпорацією за програмою закупівлі зерна майбутнього врожаю, за якою можна отримати додаткову знижку 0,5 % до базової відсоткової ставки.

ДРУГИЙ ЕТАП

    Другий етап програми передбачає поставку товару сільгосптоваровиробниками в кількості та якості, згідно умов укладеного договору, на зернові склади (елеватори). Корпорація має розгалужену мережу – 49 власних філій (в тому числі 2 портових елеваторів) в 20-ти регіонах України, а також велику кількість складів-партнерів, що надає змогу постачальникам швидко та ефективно виконувати зобов’язання за укладеними договорами з найменшими логістичними витратами.

    Остаточний розрахунок за товар з с/г товаровиробниками у вигляді другого траншу проводиться за конкурентною ринковою ціною, яка є однією з найкращих на ринку, оскільки корпорація – один з провідних експортерів зернових культур України.

    Безпосереднє виконання всіх етапів закупівлі АТ «ДПЗКУ» традиційно здійснює через свої Регіональні відділи, де с/г товаровиробники можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі в Осінній програмі, підготовці та оформленні необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів (м. Херсон, вул. Ливарна, буд.18, моб.тел.: 050-576-51-10; 099-527-03-64; email: Kherson@pzcu.gov.ua)..

    Більш детально з умовами участі в Осінній програмі та типовими формами договорів поставки зерна майбутнього врожаю можна ознайомитись за посиланням Документи для завантаження.

Корисні посилання