ДО УВАГИ СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ АБО МАЮТЬ НАМІР ЗДІЙСНЮВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ НА РИНКУ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДПОЧИНКУ ТА РОЗВАГ У ТЕРИТОРІАЛЬНИХ МЕЖАХ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

04.08.2016 07:32:12

Херсонське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у межах компетенції здійснює дослідження ринку надання послуг з організації відпочинку та розваг (такі як діяльність парків атракціонів, таких як механізовані гірки, водні гірки, ігри, шоу, діяльність, пов’язану з організацією ярмарків та майданчиків для пікніків). Зокрема досліджуються такі питання:

  1. Порядок отримання суб’єктом господарювання, який бажає надавати послуги з організації відпочинку та розваг під час проведення святкових заходів на певній території, дозволу (погодження) виконавчого комітету відповідного органу місцевого самоврядування.
  2. Проблеми, що існують на ринку.
  3. Бар’єри входу на ринок.
  4. Діяльність суб’єктів господарювання, які бажали та які надають послуги з організації відпочинку та розваг під час проведення святкових заходів на певній території.

Метою проведення зазначеного дослідження є визначення стану конкурентного середовища на ринку, його оцінка, виявлення і визначення наявних на ринку проблем, які перешкоджають розвиткові конкуренції, забезпечення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції та, за необхідності, підготовка за результатами дослідження пропозицій щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції.

За наявності у суб’єктів господарювання, в тому числі у потенційних учасників ринку, інформації, яка може бути використана територіальним відділенням під час зазначеного дослідження, пропонуємо направити її до 30.09.2016 на електрону адресу [email protected]сu.gov.ua.

Вся отримана інформація буде опрацьована та перевірена територіальним відділенням та за доцільності врахована при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.

Корисні посилання