До зведеного бюджету надійшло пів мільярда «генічеських» податків

05.09.2019 14:56:57
До зведеного бюджету надійшло пів мільярда «генічеських» податків

Протягом 8 місяців 2019 року платники податків Генічеського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі сплатили до бюджетів усіх рівнів понад 516 млн. грн. податків і зборів. Зокрема, до державної скарбниці платники податків перерахували 172 млн. грн., до місцевого бюджету передано - 344 млн. грн. податків та зборів.

За звітний період надходження ПДВ склали понад 86 млн. грн., ПДФО - 62 млн. грн., військового збору - 17,8 млн. грн., надходження податку на землю та єдиного соціального внеску становлять - 90 млн. грн. та 215 млн. грн. податків та зборів відповідно.

Позитивної динаміки надходжень податків до бюджетів досягнуто завдяки злагодженій роботі спеціалістів державної податкової служби та органів місцевого самоврядування, якісному адмініструванню податків та зборів і комплексному відпрацюванню податкових ризиків. Фахівці  Генічеського управління докладають зусилля задля легалізації «тіньових» зарплат та зайнятості населення, а також проведення активної роз’яснювальної роботи серед платників податків щодо сумлінного ставлення до сплати податкових зобов’язань.

За інформацією прес-служби Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.СевастополіКорисні посилання