Дорогі ветерани! Дякуємо за Ваш подвиг!

11.05.2018 08:15:53
Дорогі ветерани! Дякуємо за Ваш подвиг!

08 травня Україна і весь світ відзначають День пам'яті та примирення. Це свято як символ радості і скорботи, пам’яті і безсмертя, як символ єднання народів, які в ім’я життя і майбутнього власною кров’ю захищали планету.

З нагоди святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за активну життєву позицію, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та з виплатою матеріального заохочення нагороджені ветерани війни - Горбік Сергій Андрійович, Гринь Павло Сергійович, Маслеников Віктор Євгенович.

Враховуючи поважний вік нагороджених, представниками Круглоозерської та Новофедорівської сільських громад буде урочисто вручено Почесні грамоти голови Голопристанської районної державної адміністрації та цінні подарунки.

Також, сьогодні, 8 Травня перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Віктор Богачук разом з начальником управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Галиною Козаковою та головою районної організації ветеранів України в Голопристанському районі Іваном Рубіним привітали учасника бойових дій у Другій світовій війні Масленикова Віктора Євгеновича, який проживає у селі Нова Збур'ївка.

Гості виказали слова глибокої вдячності та низький уклін за незабутній подвиг. Побажали миру, безхмарного неба, світлої радості.

Ніхто не забуде великого подвигу тих, хто дарує мир землі, де ми народилися та живемо.

Здоров’я Вам, шановні ветерани, родинного тепла і довгих років життя!

Корисні посилання