У Нижньосірогозькому районі проаналізували ціни на продукцію харчової промисловості

28.10.2013 17:43:00

З метою реалізації та виконання завдань і ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо створення умов для розвитку аграрного сектору 25 жовтня в залі засідань агропромислового розвитку районної державної адміністрації було проведено робочу нарадуЗ метою реалізації та виконання завдань і ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо створення умов для розвитку аграрного сектору 25 жовтня в залі засідань агропромислового розвитку районної державної адміністрації було проведено робочу нараду.

Заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валерій Кравченко проаналізував моніторинг рівня цін на продукцію харчової та переробної промисловості, а також сировину – молоко, прийняте молокопереробними підприємствами.

Зокрема, він зауважив, що кожного дня фахівці управління агропромислового розвитку проводять моніторинг рівня закупівельних цін на молоко в районі й ці відомості надають до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Так, на даний час молокопереробні підприємства закуповують молоко в населення за ціною від 3 грн 20 коп. до 3 грн 30 коп. за 1 літр.

За станом на 25 жовтня обсяги виробництва промислової продукції на окремих підприємствах району становили: в ТОВ «Промінь-21» – сім тонн  хлібобулочних виробів, ТОВ «Анатолівське» – 5,7 тонн цієї ж продукції, ТОВ «Відродження» – 10,5 тонни хлібобулочних виробів та 7,5 тонн борошна пшеничного, Верхньосірогозький ОПЗ – 1013 тонн олії соняшникової.

Підбиваючи підсумки наради заступник голови районної державної адміністрації Ольга Малецька зауважила, що достаток у кожній сільській оселі, впевненість сільських трудівників у завтрашньому дні, стабільний динамічний розвиток усіх учасників аграрного сектору – головне завдання, яке вбачають і ставлять перед собою органи влади району.

Корисні посилання