Другий семінар «Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку» відбудеться у м. Херсон

10.05.2019 10:15:31
Другий семінар «Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку» відбудеться у м. Херсон

Український союз промисловців і підприємців спільно з литовськими партнерами та за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні організовує серію семінарів в Києві, Херсоні та Житомирі на тему: «Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку».
Метою заходів є підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, сприяння українському експорту в рамках діючої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення досвіду та практик ведення соціально відповідального бізнесу з дотриманням екологічних стандартів ЄС.
21 травня 2019 року у м. Херсон відбудеться другий семінар цієї серії заходів. Серед спікерів – посол Литви Марюс Януконіс, президент УСПП Анатолій Кінах, президент ТПП Вільнюса Сігітас Леонавічюс, представники Херсонської ОДА, Херсонської ТПП, литовські та українські експерти.
Головними темами цього семінару будуть методи просування українського експорту в ЄС для малих та середніх підприємств, раціональне використання природних ресурсів, сонячна енергетика, можливості повторного використання водних ресурсів на Херсонщині, новітні методи переробки сільськогосподарської продукції та ін.
Захід буде проведений у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації за адресою: м. Херсон, пл. Свободи 1, перший поверх, зал засідань.
Початок семінару о 10:00.
За додатковою інформацією звертайтесь до Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації, тел. (0552) 22 57 68, e-mail: invest.inkherson@gmail.comКорисні посилання