Другий український індустріальний тиждень розпочався на Херсонщині

06.11.2019 13:49:51
Другий український індустріальний тиждень розпочався на Херсонщині

У рамках Другого українського індустріального тижня у Херсоні відбулась конференція «Розвиток промислових хайтек на Херсонщині – який потенціал та виклики».

Захід відбувся за участю голови облдержадміністрації Юрія Гусєва, експертів, представників промисловості з метою визначення пропозицій щодо впровадження нових технологій для розвитку промисловості Херсонщини, а саме Індустрії 4.0.

Як розповів Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України, Індустрія 4.0 представляє широкий набір нових технологій та впровадження цих технологій на промислових підприємствах.

«Україна – талановита країна. У нас багато здібних розробників та інновацій. І ці всі технології сьогодні можна побачити в кожному регіоні», – зазначив Олександр Юрчак та звернув увагу на те, що на Херсонщині прикладом запровадження таких технологій є ТОВ «Данон-Дніпро».

Юрій Гусєв запропонував за результатами пропозицій, озвучених на конференції, сформувати регіональну програму розвитку Індустрії 4.0.

«Херсонщина має стати драйвером у формуванні стратегічних програм. Ефективна програма на регіональному рівні дозволить нам просувати це питання на всеукраїнському рівні», – зазначив очільник області та додав, що Херсонщина як аграрний регіон має напрацювання в промисловому секторі.Корисні посилання