Дводенний робочий візит Ірини Верещук на Херсонщину

23.11.2021 16:06:22
Дводенний робочий візит Ірини Верещук на Херсонщину

Створити якісні умови для кримчан у оформлені документів, перетину адмінмежі, а ще організація легальних доступних перевезень та пункту вакцинації на КПВВ. Саме ці питання стали ключовими під час робочої поїздки віце-прем’єр-міністра України – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук на Херсонщину.

Ірина Верещук разом із головою облдержадміністрації Геннадієм Лагутою ознайомилася з роботою режимної та сервісної зон тимчасових контрольних пунктів в’їзду/виїзду для автомобільного сполучення «Каланчак» та «Чонгар». Також Ірина Верещук відвідала ЦНАПи на КПВВ і оглянула дамбу на Північно-Кримському каналі.

Під час візиту на Херсонщину віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук також провела декілька робочих зустрічей, зокрема, із головами тергромад області, правоохоронцями, внутрішньо переміщеними особами та представниками меджлісу кримськотатарського народу.

Також спілкуючись зі ЗМІ Ірина Верещук розповіла про найближчі плани, які будуть реалізовані на КПВВ. Зокрема, вона зазначила, що питання вакцинації буде опрацьовано в найближчий час. Наразі на КПВВ роблять експрес-тестування на коронавірус, проте вакцинація не здійснюється. З головою облдержадміністрації вже опрацьовується це питання. Рішення буде запропоновано в найближчий час. Окрім того, у лютому 2022 року на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» буде відкрито автостанції.

Деталі дводенного візитуКорисні посилання