ЕВАКУЮЙСЯ! росія використовує українців на тимчасово окупованих територіях, як “живий щит”

20.09.2022 15:01:42
ЕВАКУЮЙСЯ! росія використовує українців на тимчасово окупованих територіях, як “живий щит”

Тактика росіян – цинічна та жорстока. Вони цілеспрямовано наражають цивільне населення на небезпеку, використовуючи мирних жителів тимчасово окупованих територій, як “живий щит”. 

Саме росія відкриває офлайн школи в місцях, де тривають активні бойові дії. Окупанти силоміць, погрожуючи батькам, забирають дітей до захоплених освітніх закладів. При цьому в школах живуть солдати рф, а в подвір’ях стоїть їх військова техніка.

Саме росія стягує свою військову техніку та обладнує склади з боєприпасами біля житлових будинків та іншої цивільної інфраструктури. 

Саме росія для картинки у своїх пропагандистських ЗМІ обстрілює мирні квартали та вбиває цивільних, аби в цьому звинуватити ЗСУ. 

Саме росія створює великі черги на виїзд із тимчасово окупованих територій, аби відбити в людей бажання евакуюватися. Їм потрібно більше місцевих жителів, аби використовувати їх, як “живий щит”. 

Такі дії – це воєнні злочини, про що чітко говориться в Міжнародних домовленостях. Однак росія продовжує порушувати їх, наражаючи на небезпеку мирних українців. 

Масовість подібних випадків свідчить, що це не “ініціатива” окремих командирів країни-терориста, а цілеспрямована політика, погоджена та ініційована військово-політичним керівництвом рф. 

Ми всі обов’язково повернемося додому, але зараз потрібно зробити вибір на користь життя та евакуюватися з тимчасово окупованих територій. Не дозвольте росії прикриватися вами, вашими дітьми або батьками!

Евакуюйтеся! Херсонська ОВА готова вам з цим допомогти! Зверніться до нас

Україні важливий кожен її громадянин, країна підтримає всіх, хто через росію вимушений покинути свої домівки! Корисні посилання