Європейський тиждень місцевої демократії у загальноосвітніх навчальних закладах міста Нова Каховка

23.10.2013 23:43:00

З 14 по 18 жовтня у загальноосвітніх навчальних закладах міста Нова Каховка в рамках Європейського тижня місцевої демократії було проведено ряд заходів

З 14 по 18 жовтня у загальноосвітніх навчальних закладах міста Нова Каховка в рамках Європейського тижня місцевої демократії  було проведено ряд заходів. В школах оформлено виставки малюнків, плакатів: «Місцева демократія – основа демократичної держави», «Що я знаю про Європейський тиждень місцевої демократії». 

Для засідань за «круглим» було обрано теми: «Від учнівського врядування до місцевого самоврядування», «Демократичний лідер», «Я маю право…», «Основні принципи та суть місцевого самоврядування», «Місцева демократія – основа демократичної держави», «Розвиток місцевої демократії», «Роль самоврядування у житті суспільства», «Місцева демократія – основа демократичної держави», «Відкриваємо для себе Європу», «Європа – наш спільний дім», «Ми йдемо в європейській дім» та «Влада та громада, крокуємо разом». 
 
Для батьків  у системі педагогічного всеобучу, до яких були залучені депутати Новокаховської міської ради, було проведено бесіди: «Спитаймо у депутата», «Роль батьківської громади у вирішенні проблем навчально-виховного процесу»,  «Демократичний лідер», «Місцева демократія – основа демократичної держави», «Місцева влада та школа».
Здійснено вибори до органів шкільного учнівського врядування. За підсумками виборчих компаній проведено загальношкільні підсумково-виборчі учнівські конференції. Міська рада учнівського врядування готує проведення загальноміської конференції. 

Корисні посилання