Фахівці обласного центру громадського здоров’я у складі журі визначали кращих в змаганнях «Юний рятівник – 2019»

21.02.2019 16:37:58
Фахівці обласного центру громадського здоров’я у складі журі визначали кращих в змаганнях «Юний рятівник – 2019»

21 лютого в Херсонській ЗОШ №36 відбувся фінал традиційних щорічних змагань «Юний рятівник – 2019» за участю команд 7-8 класів міських загальноосвітніх закладів № 38, 53 і 36. Організували і провели захід Херсонський міський центр позашкільної роботи, Головне управління ДСНС України в Херсонській області, Дніпровський райвідділ ДСНС України в області, обласне добровільне пожежне товариство України у Херсонській області і Херсонський обласний центр громадського здоров’я. Ініціатором створення конкурсу 16 років тому став начальник Дніпровського райвідділу ДСНС Андрій Петренко.

Пожежно-спортивно-медична естафета складалися з декількох етапів: «Без диму та вогню», «Колесо фортуни», «Збий полум’я», «Перша допомога», конкурс капітанів, комбінована естафета «Юний рятівник», перетягування канатів, конкурси капітанів і вболівальників. Боротьба команд «Сміливці», «Хоробре серце» та «Чемпіон» була запеклою і тривалою. Прикрасою і відпочинком для учасників та членів журі стали музичні паузи з виступами вболівальників.

Під час конкурсу «Перша допомога» команди демонстрували свої вміння робити перев’язки при пораненнях голови та травмі руки. Оцінювали успіхи дітей фахівці Херсонського обласного центру громадського здоров’я Ольга Джугостран, Олександр Свистович і Любов Тіток. Обласний центр громадського здоров’я проводить медичний етап естафети вже 15 років поспіль. Цього року кращими в цьому конкурсі стали учні школи № 38.

Спортивно-ігрова форма заходу для дітей підліткового віку підійшла якнайкраще. Змагання на силу в перетягуванні канату і капітанському конкурсі, на спритність в збиванні кегель із зав’язаними очима, швидкість в естафетах, на кмітливість в медичному конкурсі - були і цікавими, і корисними для школярів, адже поєднали практичне закріплення навичок безпеки життєдіяльності з активним відпочинком.

Вперше за 16 років гран-прі конкурсу за рішенням журі і підсумками усіх конкурсних завдань здобула команда ЗОШ № 38. Усі учасники змагань заслужено отримали медалі на пам’ять, почесні грамоти і м’ячі від спонсорів заходу, а також купу позитивних емоцій і гарне тренування для м’язів усього тіла.

Корисні посилання