Федерацію легкої атлетики Херсонщини очолив Андрій Балонь

08.09.2018 11:17:27
Федерацію легкої атлетики Херсонщини очолив Андрій Балонь

Сьогодні, 08 вересня, в облдержадміністрації відбулася звітно-виборча Конференція Федерації легкої атлетики Херсонської області, на якій був присутній перший заступник Міністра молоді і спорту України Ігор Гоцул.

Спочатку присутні заслухали звіт президента ФЛОХО за звітний період - 2015-2018 рр. А після цього відбулися відкриті вибори президента Херсонської федерації. Одноголосно на цю посаду було обрано  - заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня.

Також було обрано новий склад Ради федерації та Виконавчого комітету.

У свою чергу Ігор Гоцул привітав присутніх з Днем фізичної культури і спорту, бо це свято мільйонів українців, що втілює велич людських можливостей, торжество здоров’я, свободи і краси.

«Зараз непрості часи переживає наша країна, є певні складнощі та проблеми. Але легка атлетика продовжує буди видом спорту номер один взагалі в світі. Це від спорту, на якому ґрунтується переважна більшість кількість інших видів сорту. Перед нами стоїть ще багато невирішених питань. Однак я переконаний, що разом, об’єднавшись, ми подолаємо всі перешкоди і спортивний авторитет Херсонщини буде прославляти Таврійський край далеко за межами нашої держави», - наголосив Ігор Гуцул.

Звертаючись до присутніх Андрій Балонь зазначив, що досягнення наших спортсменів надихають оптимізмом, демонструють ідеали непереможності людського духу, об'єднують і піднімають рівень національної свідомості.

Він також розповів, що пріоритетним напрямком розвитку сфери є удосконалення спортивної інфраструктури, відновлення та будівництво нових об’єктів: «Після відкриття у 2016 році першого і єдиного в області футбольного поля зі штучним покриттям на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, черговим кроком з розвитку спортивної інфраструктури було будівництво в цій школі та в інших місцях майданчиків зі штучним покриттям для мініфутболу. Таких об’єктів у 2017 році відкрито 8. У цьому році буде збудовано ще мінімум 16».

Крім того, Андрій Балонь з нагоди професійного свята побажав всім міцного здоров'я, наполегливості, наснаги та перемог.Корисні посилання