Фестиваль "Пшеничне перевесло" - з нагоди зібраного врожаю зерна на Херсонщині

07.09.2019 16:01:18
Фестиваль "Пшеничне перевесло" - з нагоди зібраного врожаю зерна на Херсонщині

Збір пшениці на Херсонській землі - мабуть, чи не найважливіший період року не лише для області, а й для усієї країни. Адже саме у нас цього року було зібрано більше 2 млн тон зерна, яке згодом паляницями та хлібом ляже на столи людей з усіх куточків України.


Саме з цієї нагоди у селі Новомиколаївка Скадовського району розпочали новий фестиваль "Пшеничне перевесло".
Херсонщина - багатонаціональний, гостинний край і збір врожаїв - справа, яка об'єднує абсолютно всіх, тож і фестиваль зібрав людей довкола в єдину сильну родину. Окрім того, "Пшеничне перевесло" має на меті збереження і примноження самобутньої, автентичної, неповторної культури на селі.


Привітати зі святом та побажати процвітання Новомиколаївській громаді завітав голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв: 


"Такі села, як Новомиколаївка, є сіллю Херсонської землі! Дякую, що ви об'єднуєте різні національності в єдину родину. Бажаю нам усім натхнення, наснаги, великих перемог і миру! Нехай фестиваль живе, об'єднує різні національності та примножує традиції української та Херсонської культури".

​​​​​​

На фестивалі "Пшеничне перевесло" лунали колоритні пісні, дітей і дорослих розважали запальними танцями, здивували показом мод. 

Справжнім сюрпризом стало куштування "південної нутелли" - бекмезу зі стиглих херсонських кавунів. А ввечері на всіх чекатиме святкова дискотека.Корисні посилання