Фонд держмайна продовжує комунікацію з інвесторами в регіоні

17.09.2020 10:00:12
Фонд держмайна продовжує комунікацію з інвесторами в регіоні

    16 вересня у Херсонській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч начальника РВ ФДМ в Херсонській обл., АР Крим та м. Севастополі Галини Теслюк з представниками бізнесу. Головна тема зустрічі - презентація інвестиційного меню та приватизація державного майна за безпрецедентними інструментами: прозорість усіх процесів та відкритість до інвестора.

     Галина Теслюк розповіла підприємцям про перебіг та перспективи приватизації в Україні та регіоні. Зокрема мова йшла про ключові об’єкти Херсонщини, що вже готові отримати нового власника, та про державне майно, яке планується до приватизації. Також очільниця регіонального відділення поділилася успіхами малої приватизації: з 24 об’єктів державної власності у Херсонській області, що підлягають приватизації у 2020 році, 11 вже перейшли у власність бізнесу. Від їх продажу до державного бюджету перераховано майже 7 млн грн.

     З інвестменю можна ознайомитися на сайті https://privatization.gov.ua. Потенційний інвестор знайде на цьому сайті докладну інформацію про процедури приватизації, як отримати доступ до інформації про об’єкти у віртуальних кімнатах даних, як взяти участі у аукціонах, відповіді на найчастіші питання тощо.Корисні посилання