Фонд розвитку українських ЗМІ проводить конкурс

16.01.2020 15:05:04
Фонд розвитку українських ЗМІ проводить конкурс

Посольство Сполучених Штатів Америки запрошує незалежні засоби масової інформації (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ. Конкурс проходить на постійній основі і не має кінцевого терміну. Гранти надаються за наявності коштів.

Під фінансування не підпадають рекламні видання; інформаційні бюлетені, які видаються недержавними організаціями; спеціалізовані видання, орієнтовані на висвітлення вузькопрофесійної тематики; проекти, які переслідують партійні або політичні інтереси.

Максимальна сума фінансування становить 50 000 дол. США, однак середній розмір грантів становить 15 000 – 25 000. Сума гранту залежить від обсягу запланованої діяльності та періоду виконання проекту, який може тривати від 1 до 12 місяців.

Детальна інформація на сайті.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі Фонду розвитку ЗМІ, надсилайте концепцію проекту на адресу: KyivMDF@state.gov.

Концепція має містити мету, основні заходи, очікуваний вплив, результати, тривалість та приблизний кошторис. Документ за обсягом не має перевищувати однієї сторінки. Якщо подана Вами проектна концепція відповідатиме завданням Фонду розвитку ЗМІ і зможе продемонструвати вимірюваний вплив, працівники програми нададуть необхідні інструкції щодо того як заповнити необхідний пакет документів.

Всі організації та ЗМІ, які претендують на отримання фінансування від уряду США, мають отримати код DUNS (за виключенням індивідуальних подавачів) і зареєструватися в системі SAM.GOV. Ми радимо Вам розпочати процес реєстрації якомога раніше, оскільки він може тривати декілька тижнів. Просимо також зауважити, що реєстрацію в SAM потрібно оновлювати кожні 12 місяців.

Корисні посилання