Формування громадянських компетентностей у державних службовців

03.12.2019 12:32:16
Формування громадянських компетентностей у державних службовців

Поняття громадянських компетентностей для державних службовців це спроможність активно і відповідально реалізовувати громадянські та службові права й обов’язки, яка формується під впливом здобутого рівня знань, навичок, досвіду, чеснот та особистісної позиції.

Саме розвитку громадянських компетентностей були присвячені навчання, що відбулися в апараті обласної державної адміністрації в листопаді.

21 листопада розглянули тему «Участь громадянського суспільства у виробленні та реалізації публічної політики». Спікером заходу виступила Оксана ГЛЄБУШКІНА, виконавчий директор громадської молодіжної організації «Нова генерація». При поданні матеріалу вона використала сучасні онлайн-сервіси Kahoot та menti,це зробило навчання жвавим та цікавим.

29 листопада у рамках всеукраїнської акції «16 днів активності проти гендерного насильства» відбулася лекція – бесіда на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству за ознакою статі».

Спікер – Вахтель Олена, начальник відділу зав’язків з громадськістю УПП в Херсонській області, розповіла про порядок дій жертви у випадку домашнього насильства. Та закликала всіх присутніх не бути байдужими: стали свідками насильства над іншими – повідомте про це у правоохоронні органи.

 

 

 

 

Корисні посилання