Формування місцевих бюджетів Скадовського району в активній фазі

21.01.2015 13:19:57

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, розпорядники коштів районного бюджету, голови місцевих рад та  представники фіскальних органів.

У ході наради присутні були детально ознайомленні з порядком формування місцевих бюджетів та новацій в системі місцевих податків та зборів.

За результатами проведеної наради та отриманої від обласних керівників інформації, перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний зосередив увагу голів місцевих рад на необхідності формування та прийняття відповідних бюджетів до кінця січня 2015 року.

Крім того, Анатолій Григорович  рекомендував у терміновому порядку розробити та внести відповідні зміни до прийнятих рішень місцевих рад щодо встановлення місцевих податків та зборів.

До відома присутніх було доведено розміри фінансових ресурсів, які буде спрямовано в поточному році на утримання об`єктів соціальної інфраструктури, в першу чергу закладів освіти, охорони здоров`я, а також порядку фінансування на утримання дошкільних навчальних закладів та закладів культури району.

Особливу увагу розпорядників коштів районного бюджету та голів місцевих рад Анатолій Розумний зосередив на дотриманні режиму суворої економії бюджетних коштів, недопущенню випадків нарахування стимулюючих виплат працівникам тощо.

У ході наради було розглянуто низку проблемних питань, що стосуються як формування місцевих бюджетів так і утримання бюджетних установ та закладів.

Процеc розробки та прийняття місцевих бюджетів взято на особливий контоль районної державної адміністрації.

Корисні посилання