Форум бізнес і ІТ-лідерів

15.06.2018 08:00:59

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення   українською Компанією Тerrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес - і ІТ- лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 року.
Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.
Умови участі: безкоштовно (обов'язкова попередня он-лайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі ВРМ - і CRM-систем.

Програма Форуму складається з трьох потоків:
Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи, компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.
Інструменти і технології: кращі практики застосування ВРМ - і CRM - інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати  і  розвиватися.
Тренінги і майстер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.
Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: 
МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Vodafon Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard, Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та  інші.

Більш детальну інформацію про Форум бізнес - і IТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі он-лайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням
 
 

Корисні посилання