Футбол не знає кордонів

29.07.2015 16:24:29
Футбол не знає кордонів
28 липня відбувся фінал ІІІ етапу чемпіонату області з дворового футболу серед команд за місцем проживання «Кубок Героїв Української нації». 
 
Фінальні змагання відбулись в смт. Білозерка за участі команд районів Херсонщини. Скадовський район гідно представила футбольна команда Скадовської загальноосвітньої школи №2, яка у змаганнях серед 10 команд старшої вікової категорії виборола почесне ІІІ місце.
  
Приємно, що чемпіонат відкривав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов першим забитим голом та під час свого виступу він зазначив про важливість розвитку масових видів спорту та залучення дітей до здорового способу життя.
 
Особливістю цього чемпіонату стало те, що це були змагання з дворового футболу, який має суттєві відмінності від змагань з футболу та футзалу. Наша футбольна команда вперше брала участь у подібних змаганнях і  призове місце вже говорить про майстерність юних футболістів. 
         
Скарбничка перемог футбольної команди «Інтер» Скадовської ЗОШ №2 поповнилася ще одним досягненням. Попереду ще багато змагань та чемпіонатів, адже футбол не знає кордонів. Тож бажаємо футболістам нових перемог.

Корисні посилання