Футзальні змагання у Скадовську

09.02.2018 08:20:58
Футзальні змагання у Скадовську

08 лютого 2018 року у Скадовській РК ДЮСШ відбулися змагання І (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України - 2018». Змагання проводились серед учнів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Скадовського району.

На змагання прибуло чотири команд шкіл району – Олександрівської ЗОШ, збірна команда Таврійської ЗОШ та Тарасівської ЗОШ, ОЗ СНВК «Академічна гімназія» та Скадоської ЗОШ №3.

За результатами зустрічей загальнокомандні місця розподілилися так:

- 1 місце – ОЗ СНВК «Академічна гімназія».
- 2 місце -  Олександрівська ЗОШ, Скадовська ЗОШ №3.
- 3 місце – збірна команда Таврійської ЗОШ та Тарасівської ЗОШ.

На нагороджені команд був присутній голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, який від імені голови Херсонської обласної федерації футболу Андрія Гордєєв подякував тренерам, вихователям та батькам за те, що вони займають активну життєву позицію, пропагують здоровий спосіб життя та популяризують серед підростаючого покоління прагнення займатися спортом.

Голова РДА нагородив призерів почесними грамотами та вручив переможцям кубок, а також висловив своє захоплення грою, яку продемонстрували команди під час турніру. Побажав гравцям успіхів, нових перемог і подальших злетів на футбольному Олімпі, а переможцям - гідно представити Скадовський район на зональних обласних змаганнях, які відбудуться 14 лютого 2018 року у м. Скадовськ.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати ці змагання, повболівати за команду земляків та долучитися до спортивного життя нашого міста.

Корисні посилання