Гала-концерт за підсумками районного огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй»

04.05.2018 12:43:43
Гала-концерт за підсумками районного огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй»

Відповідно до наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 12 січня 2018 року № 16 «Про проведення зональних етапів районного огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй» та з метою виявлення і підтримки обдарованих учнів, вихованців, слухачів закладів освіти Голопристанського району з 14 по 23 березня 2018 року проходив районний етап огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй».

Щодня оглядова комісія у складі начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Чуприни Л.М. та працівників Центру позашкільної освіти вирушали до закладів освіти, які представляли виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, а також різножанрові творчі програми, де учні демонстрували свої таланти. В оглядовому етапі взяли участь 1363 учні з 26 закладів освіти, в тому числі з Бехтерської, Чулаківської та Долматівської об’єднаних територіальних громад.

За результатами районного огляду-конкурсу, відповідно до наказу начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації від 16 квітня 2018 року № 147 «Про проведення звітного гала-концерту за підсумками районного етапу огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй», 25 квітня 2018 року на великій сцені районного будинку культури відбувся гала-концерт «У царстві щастя та добра».

Театралізована концертна програма, яку вели Андрій Маслакай, Анастасія Зюбанова та Валерій Серветник, учні опорного закладу освіти Новозбур’ївська школа № 1, складалася з 29 номерів художньої самодіяльності. Впевнено продемонстрували свої вокальні здібності учні Чорноморського, Олександрівського, Новозбур’ївського №2, Новозбур’ївського №1 закладів освіти. Яскравими та динамічними були хореоргафічні номери Пам’ятненського, Залізнопортівського, Геройського, Долматівського, Новозбур’ївського № 2, Новозбур’ївського № 1 закладів освіти. Театральний жанр був представлений Пам’ятненським та Чорноморським закладами. Емоційними були виступи майстрів художнього слова Кардашинського, Чорноморського, Олексіївського та Новозбур’ївського №1 освітніх закладів. Загалом у концертній програмі взяли участь 133 учні з чотирнадцяти закладів освіти району.

Концерту передувала яскрава виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, на якій було представлено близько чотирьохсот робіт, виготовлених учнями у різних техніках: живопис вовною, вишивка бісером, паперопластика, джгутоплетіння, писанкарство, стімп-арт, пейп-арт, батік, ниткографія, різьблення по дереву, джгутова філігрань та вироби з природних матеріалів.

На заході були присутніми голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко та голова районної ради Віталій Соловйов, які щиро привітали учасників гала-концерту та побажали їм успіхів у навчанні та творчості, а також подякували педагогічним колективам за їх роботу щодо розвитку творчих здібностей у підростаючого покоління. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Лідія Чуприна також привітала присутніх та нагородила Грамотами всіх учасників гала-концерту за перемогу у районному огляді-конкурсі художньої творчості «Таврійський барвограй».

Корисні посилання