Генічеське медичне училище відсвяткувало 50-річний ювілей

24.11.2016 11:49:58
Генічеське медичне училище відсвяткувало 50-річний ювілей

17 листопада 2016 року Генічеське медичне училище Херсонської обласної ради відсвяткувало 50-річний ювілей.

Серед багатьох професій медична справа – найблагородніша та найгуманніша. З часів Гіппократа змінилось багато, але зміст лишився незмінним: медики бережуть здоров’я людей та рятують життя. В училищі про це завжди пам’ятають студенти та викладачі, тому професійному вихованню, теорії та навчальній праці приділяється величезна увага.
Студенти з самого ранку прикрасили училище кульками, плакатами, зробили безліч фотографій та зустрічали теплими усмішками гостей.

Розпочато концерт Державним гімном та гімном Генічеського медичного училища у виконанні викладачів Белан С.М., Піжук Л.С., Білоноги Т.В. та студентів Чілко М. та Петриченко Н. Також, музичні подарунки підготували інші студенти училища: Лічний Олександр, Макарова Дарія.kopiya-dsc_0471-min

Зі святом училище привітали шановні гості: депутат Херсонської обласної ради Толубець Г.О., директор Департаменту охорони здоров’я Короленко В.М., перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Сищенко О.А., заступник голови Генічеської районної ради Краєвий В.І., голова Генічеської міської ради Тулупов О.В., начальник районного відділу освіти Попова І.М., головний лікар ЦРЛ Фетієв Е.Л., головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Торубар Л.В., заступник головного лікаря експертизи тимчасової непрацездатності Сидорченко В.А., директор Херсонського базового медичного коледжу Ващук М.С., директор Бериславського медичного коледжу Запорожець Р.М., голова профспілки професійного училища № 27 Семенова Т.Г., директор вищого професійного училища № 17 Маслов І.Г.

За багаторічну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди святкування 50-річчя з дня заснування Генічеського медичного училища викладачам та співробітникам училища були вручені грамоти від Херсонської обласної ради, Департаменту охорони здоров’я, Генічеської районної державної адміністрації, Генічеської районної ради, Генічеської міської ради, районного відділу освіти.

Особлива увага приділялась викладачам, котрі працюють в училищі близько 50-ти років: Хоменко О.О., Мещерякова С.Г., Удод Т.Б.dsc_0459-minЗа пів століття у стінах училища змінилось не одне покоління викладачів, що своїм досвідом та любов’ю до професії вершили історію закладу. Нажаль, не всі вони змогли розділити з присутніми цей святковий день. Були згадані їх імена, що стали історією та вшанована пам’ять.

Прийшли привітати зі святом випускники минулих років, слово було надано Ілічовій Т.М.

У кінці святкування настав чуттєвий та урочистий момент, коли кожен згадав найпотаємніші бажання та бурхливими оплесками зустрів святковий, ювілейний торт.

Усі гості привітали училище, побажали миру, злагоди, поважного ставлення до нелегкої справи медичних працівників та ніколи не забувати, що саме вони є їх янголами надії.fhvbnkz8du4

Корисні посилання