Голопристанські рятувальники провели для відпочиваючих дітей із Київщини громадську акцію

14.08.2018 06:18:14
Голопристанські рятувальники провели для відпочиваючих дітей із Київщини  громадську акцію

13 серпня на території бази відпочинку «Маяк» в селі Залізний Порт Голопристанського району рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Захід розпочався з ознайомлення дітей з основними правилами безпечної поведінки влітку: під час відпочинку на воді, у лісі, у побуті, як діяти у разі пожежі чи у випадку виникнення іншої надзвичайної ситуації. Потім рятувальники розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей призводять до пожеж. Особливо цікавим для дітей виявився конкурс в якому вони відповідали на запитання про правила відпочинку на природі, водоймах, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та у разі виявлення пожежі в побуті.  Діти із задоволенням брали участь у конкурсі на швидкість одягання бойового одягу вогнеборців. А найцікавішим для учасників акції виявився конкурс бойового розгортання. Кожен сам розгортав пожежний рукав і біг до умовного осередку пожежі.

У рамках акції було організовано спеціальну виставку, на якій представлено пожежно-рятувальну техніку та спорядження. Під час проведення акції дітям  роздали наочну агітацію з правилами поведінки на воді у літній період та дотриманням правил пожежної безпеки у побуті та в екосистемах. Також користуючись нагодою рятувальники Голопристанського району провели серед дітей із Київщини конкурс малюнків, де визначили найкращі роботи та нагородили подарунками.

Така зустріч із пожежниками надовго запам’ятається дітям. Проведення подібних заходів безумовно залишає свій слід у свідомості кожної дитини. Дітлахи та вихователі щиро подякували рятувальникам за проведений захід, а рятувальники в свою чергу нагородили кожного учасника акції сувенірною продукцією Голопристанського РВ ГУ ДСНС у Херсонській області.

Корисні посилання