Голопристанські рятувальники інформують, застерігають і попереджають

16.04.2015 09:28:11
Голопристанські рятувальники інформують, застерігають і попереджають

15 квітня голопристанські рятувальники  черговий раз завітали до вихованців Гладківської загальноосвітньої школи з незвичайним візитом.

15 квітня голопристанські рятувальники черговий раз завітали до вихованців Гладківської загальноосвітньої школи з незвичайним візитом. Школярі 5-8 класів з цікавістю сприймали кожне слово провідного інспектора Голопристанського райвідділу ГУ ДСНС області Олександра Бугаєнка. І це не дивно, адже він не тільки інформував про небезпеки, що нас оточують в навколишньому середовищі, а предметно застерігав, попереджав про необхідність безпечної поведінки у різноманітних ситуаціях. Зокрема, детально зупинився на правилах поводження з вибухонебезпечними предметами. Для більшої переконливості і серйозності моменту продемонстрував слухачам відеофільм «Небезпечні знахідки».
Враховуючи обстановку, що склалася в державі, рятувальник довів до уваги присутніх правила як діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, що робити при проведенні евакуаційних заходів і отриманні сигналу «Увага всім!». Також були продемонстровані відеоролики з правил безпеки життєдіяльності. Усе почуте школярам стане у пригоді. Бо з початком весни і небезпек більшає – на водоймищах, у лісопарковій зоні, під час відпочинку тощо. А довготривалі шкільні літні канікули взагалі вимагають неабиякої уважності і дбайливого ставлення до власної безпеки. Бо багато дітей залишаються вдома самі і їм треба не забувати про багато які «не можна». Сподіваємося, що такі зустрічі сприятимуть більшій освіченості як дітей, так і дорослих щодо безпеки в їхньому житті.

Корисні посилання