Голова Білозерської райдержадміністрації Віктор Романов запросив на стажування випускників місцевої багатопрофільної гімназії

14.01.2015 11:44:23

Питання, які порушувалися на зустрічі стосувалися різноманітних сторін суспільно-політичного, соціально-економічного життя району, області, держави. Зокрема, формування та наповнення районного бюджету, роботи бюджетних установ, вирішення проблемних питань, у т.ч. реконструкції даху гімназії, наявності вакансій в установах району тощо.
 
Також в ході зустрічі торкнулися питання суспільно-політичної ситуації в Україні, і зокрема, проведення антитерористичної операції на Сході України. Всі присутні однозначно висловилися за збереження територіальної цілісності держави, але й скорішого закінчення цього кровопролиття.

Віктор Романов запропонував випускникам зробити такі зустрічі регулярними та запросив лідерів учнівського самоврядування гімназії пройти стажування на посаді голови райдержадміністрації.

Наприкінці зустрічі керівник району підкреслив, що випускники Білозерської гімназії є гордістю району і висловив впевненість, що і в подальшому, закінчивши вузи, висококваліфікованими спеціалістами повернуться до рідного району і прославлятимуть його своїми успіхами, досягненнями, працюватимуть на розбудову рідного краю і країни. Від себе особисто побажав всім випускникам міцного здоров’я,  добра, успіхів у здачі зовнішнього незалежного оцінювання та здобутті омріяної професії.

Корисні посилання