Голова Голопристанської райдержадміністрації публічно відзвітувала перед громадою району про діяльність райдержадміністрації у 2018 році

12.02.2019 13:50:29
Голова Голопристанської райдержадміністрації публічно відзвітувала перед громадою району про діяльність райдержадміністрації у 2018 році

12 лютого 2019 року, голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко публічно відзвітувала перед громадою району про діяльність райдержадміністрації у 2018 році за всіма напрямками.

Захід відбувся за участі голови районної ради Віталія Соловйова, Голопристанського міського голови Олександра Бабича, депутатів районної ради, голів об’єднаних територіальних громад та сільських голів, представників громадських організацій, керівників комунальних підприємств, організацій та установ району.

Голова районної державної адміністрації зазначила, що впродовж 2018 року діяльність Голопристанської районної державної адміністрації була спрямована на забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку району, створення сприятливих умов для залучення інвестицій, вирішення нагальних, поточних та проблемних питань реалізації державної політики у всіх напрямках, поліпшення добробуту та соціального захисту населення у непростий для нашої країни час.

Також, відмітила, що основою для досягнення позитивних результатів стало формування дієвої управлінської команди, забезпечення відкритості та прозорості місцевої влади, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій, забезпечення оперативності у вирішенні нагальних питань та проведення багатопланової організаційної роботи апаратом районної державної адміністрації та її структурними підрозділами. Районна державна адміністрація сприяла реалізації державної політики розвитку підприємництва, що була спрямована на створення правових та організаційно-економічних умов для започаткування бізнесу, його ведення та розвитку, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Під час звіту голова районної державної адміністрації за допомогою мультимедійного супровіду презентації «Публічний звіт голови Голопристанської районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко за 2018 рік» охарактеризувала роботу райдержадміністрації впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини та культури.

Наприкінці звіту керівниця зазначила, що необхідно шукати нові шляхи вирішення будь-яких проблем, щоб подолати всі перешкоди для забезпечення покращення якості життя населення району.

Закінчення звіту присутні оцінили оплесками. Усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від голови райдержадміністрації.

Голова міської ради Олександр Бабич подякував голові райдержадміністрації Тетяні Василівні та очолюваному нею колективу за плідну співпрацю та порозуміння. Наприкінці промови для підтвердження своїх слів вручив Подяку голови міської ради.

Корисні посилання