Голова Голопристанської райдержадміністрації зустрівся з підприємцями району

03.03.2015 15:43:00
Голова Голопристанської райдержадміністрації зустрівся з підприємцями району

03 березня 2015 року в Голопристанській районній державній адміністрації відбулися установчі збори районної ради підприємців, безпосередню участь в яких взяв голова райдержадміністрації Олександр Богуненко.

Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що співпраця між органами влади та підприємцями є дуже важливим складником створення ефективної економічної структури в районі. “Найперше завдання — створення відповідних умов для розвитку бізнесу на території Голопристанщини, адже це безпосередньо впливає на наповнення бюджету та розвиток сприятливого інвестиційного клімату” – зазначив Олександр Богуненко.

Голову районної Ліги сприяння, розвитку, підтримки та захисту прав і інтересів суб’єктів підприємництва Сергія Блакитного було обрано головою районної ради підприємців. У своєму вітальному слові він наголосив на важливості продуктивної діяльності органу та висловив надію на продуктивну співпрацю з представниками районної влади.

Разом з тим, Олександр Богуненко звернувся до підприємців з пропозицією висловити своє бачення того, як повинно розвиватися підприємництво на території району і які кроки необхідні зі сторони райдержадміністрації для налагодження конструктивного діалогу. Присутні підприємці-члени ради в основному звертали увагу керівництва на необхідність більш жорстокої боротьби зі стихійною торгівлею та неофіційною зайнятістю, адже саме ці фактори найсуттєвіше впливають на можливість створення рівних умов для всіх суб’єктів підприємницької діяльності. Присутні також обговорили питання оренди земельних ділянок у зв’язку із нещодавніми змінами в бюджетному законодавстві.

Варто зазначити, що Раду підприємців при районній державній адміністрації було утворено згідно з розпорядженням голови РДА від 17 лютого 2015 року № 57. До її складу увійшли представники різних сфер підприємництва, які представлені в районі. Більше того, значна частина членів ради ведуть свій бізнес на території різних сільських рад району, що дозволяє розширити поле представлених інтересів.

Корисні посилання