Голова обласної державної адміністрації провів нараду з пріоритетних напрямків розвитку Нижньосірогозького району

26.07.2017 12:55:10

Сьогодні, 25 липня, керівництво обласної державної адміністрації перебуває з робочим візитом у Нижньосірогозькому районі. Де голова обласної державної адміністрації, Гордєєв Андрій Анатолійович провів нараду з пріоритетних напрямків розвитку окремо взятого району.

На нараду були запрошені керівники районних служб та організацій, селищні та сільськй голови. До обговорення життєво важливих питань також долучилися голови районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович та районної ради Яців Іван Григорович, їхні заступники, керівники структурних підрозділів та апарату обласної державної адміністрації, обласних служб та управлінь.

Розпочинаючи нараду голова обласної державної адміністрації Гордєєв Андрій Анатолійович сказав, що тільки об’єднавши зусилля обласної, районної влади з органами місцевого самоврядування можна досягти вагомих результатів.
Метою робочої поїздки було ознайомитися з Нижньосірогозьким районом, вивчити проблемні питання на місці та надати допомогу у їх вирішенні.

Увагу присутніх голова обласної державної адміністрації акцентував на необхідності впровадження реформи децентралізації на території Нижньосірогозького району. Адже зволікаючи, наш район втратив час та кошти, а це 2 роки та близько 20 млн. грн.

На нараді обговорювалися питання, пов’язані з соціально-економічним розвитком району, розвитком агропромислового комплексу, ефективним використання земель та легалізацією трудових відносин, використанням місцевих бюджетів, ремонтом та утримання автомобільних доріг району, функціонуванням житлово-комунального господарства, функціонуванням органів містобудування та архітектури райдержадміністрації, проблемними питаннями розвитку галузі освіти, забезпеченням медичного обслуговування населення району, функціонуванням в районі закладів культури, збереженням й використанням спортивних об’єктів та залученням населення до зайняття фізкультурою і спортом.

У ході роботи керівниками обласних служб та управлінь надавались рекомендації районним службам та сільським головам у вирішенні проблемних питань та з метою покращення ситуації в районі.

Корисні посилання