Голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб взяла участь у заходах з нагоди святкування четвертої річниці створення 42 батальйону 57 ОМБР

18.06.2018 13:11:11
Голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб взяла участь у заходах з нагоди святкування четвертої річниці створення 42 батальйону 57 ОМБР

17 червня  голова Олешківської районної державної адміністрації Олена Кравченко-Скалозуб взяла участь у заходах з нагоди святкування четвертої річниці створення 42 батальйону 57 ОМБР у с.Раденськ Олешківського району. Батальйон пройшов славетний шлях, обороняючи Україну від російських загарбників, втратив 26 героїв. Формувався батальйон у 2014 році у Кіровограді, а тепер ми приймаємо його у свою родину.

З Кіровограду, тепер Кропивницький, на свято приїхали волонтери, представники влади, керівник Центру допомоги учасникам АТО при КОДА Вадим Нікітін, дарували подарунки, вручали нагороди. 

Від Херсонської обласної державної адміністрації батальйон вітав Директор Департамента економічного розвитку та торгівлі Дмитро Бутрій, який постійно, з 2014 року допомагає бійцям на фронті, начальник відділу оборонної роботи обласної державної адміністрації Валерій Головко, голова Олешківської районної державної адміністрації Олена Кравченко-Скалозуб, керівник ЦДУАТО при обласній державній адміністрації Наталія Возаловська.

Багато добрих слів і побажань було сказано нашим військовим, а потім був цікавий великий концерт, який підготували творчі колективи с. Раденськ та наші Олешківські культармійці, гурт "Контабелє".

Корисні посилання