Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін провів нараду з керівниками установ і організацій

18.06.2018 13:17:05
Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін провів нараду з керівниками установ і організацій

Щотижнева нарада голови райдержадміністрації Олександра Єрохіна з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району відбулася сьогодні, 18 червня. 
За повідомленням очільника агропромислової галузі Петра Черничка, наразі триває збирання врожаю ранніх зернових. Зважаючи на високий рівень пожежної небезпеки обговорено питання контролю за дотриманням правил пожежної безпеки в господарствах та на полях району. Голова районної ради Сергій Карпеченко повідомив про факти спалювання стерні на одному з полів односібника, які мали місце та ледь не призвели до виникнення пожежі на території Каїрської балки. За результатами обговорення прийнято рішення про внесення даного питання на розгляд відповідної комісії при райдержадміністрації.
За участі голови селищної ради (ОТГ) Дмитра Ляхна обговорено питання щодо організації роботи по контролю за якістю виконаних робіт ямкового ремонту асфальтного покриття Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін ініціював утворити комісію у складі відповідальних працівників райдержадміністрації і депутатського корпусу районної, селищної рад, які будуть відстежувати стан ремонтних робіт дорожнього покриття.
Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, транспорту та туризму райдержадміністрації Світлана Рожко, повідомила про результати проведення конкурсу - налагоджено транспортне сполучення адміністративного центру з населеними пунктами району, які здійснюються за трьома маршрутами. Крім того, розпочато рух автобуса Козачі Лагері - Нова Каховка.
Голова селищної ради Дмитро Ляхно повідомив, що у Горностаївці 22 червня цього року відбудеться мітинг до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Корисні посилання