Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін спільно з військовослужбовцями Горностаївської роти взяв активну участь у стратегічних командно-штабних навчаннях

12.09.2018 13:30:10
Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін спільно з військовослужбовцями Горностаївської роти взяв активну участь у стратегічних командно-штабних навчаннях

Згідно рішення Міністра оборони України та начальника Генерального штабу ЗСУ  прийнято рішення щодо створення бригад територіальної оборони у Херсонській області для проведення тактичних навчань.
Голова Горностаївської районної державної адміністрації Олександр Єрохін спільно з військовими: державними службовцями, працівниками органів місцевого самоврядування, активістами громадських організацій, волонтерами та небайдужими громадянами, які проживають у населених пунктах району взяв участь у стратегічних командно-штабних навчаннях на полігоні Іванівського району. 
10 вересня цього року голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв  відвідав командний пункт у селі  Українське Іванівського району. Під час візиту Андрій Анатолійович спільно з очільником Іванівської райдержадміністрації Сергієм Довбнею, головою Горностаївської райдержадміністрації Олександром Єрохіними поспілкувався з бійцями 124-ої окремої бригади територіальної оборони Херсонської області. Того ж дня  військовослужбовці були залучені до патрулювання блокпостів, населених пунктів разом із військовослужбовцями Національної Гвардії України,  а також охороняли стратегічні об’єкти і адміністративні будівлі.
Зазначимо, що обласна державна адміністрація на чолі з Андрієм Гордєєвим бере активну участь у стратегічних командно-штабних навчаннях, які проводяться на території Херсонської області за планами Генерального штабу Збройних Сил України та надає посильну допомогу в їх організації та забезпеченні.
Нагадаємо, що тактичні навчання в нашій області проходять з 03 по 12 вересня. "Бригади розміщуються на базі пансіонатів і таборів відпочинку області", - повідомив Олешківський військовий комісар, підполковник Сергій Панасюк, який наразі разом зі усіма находиться на навчаннях ТрО у 195 стрілецькому батальйоні м.Скадовська.
 

Корисні посилання