Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін зустрівся з очільниками структурних підрозділів та установ району під час щотижневої наради

12.03.2018 11:50:54
Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін зустрівся з  очільниками структурних підрозділів та установ району  під час щотижневої наради

Про проведену роботу структурних підрозділів райдержадміністрації та установ поінформували їх керівники під час щотижневої наради у голови райдержадміністрації Олександра Єрохіна , що відбулася сьогодні 12 березня.

Про відзначення березневих свят, а також результати спортивних змагань, що відбулися у приміщенні ДЮСШ 10 березня цього року поінформувала начальник відділу культури, молоді та спорту Тамара Матецька.Вона також зазначила, що працівниками відділу за участю відповідальних осіб двох ОТГ проводиться активна робота по залученню жителів населених пунктів району до спортивно-масових та культурних заходів. Протягом двох місяців цього року учасники вокальних, хореографічного колективів та спортивні команди взяли участь у різноманітних обласних фестивалях, змаганнях тощо.

За повідомленням Тетяни Струмецької, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації наразі ведеться робота із створення нової прийомної сім'ї з бажаючими прийняти дитину у свою сім'ю - мешканцями селища Горностаївка. З метою обстеження умов проживання дітей у сім'ях, які за відповідних обставин віднесені до переліку неблагодійних, протягом робочого тижня будуть проведені обстеження з виїздом спеціалістів служби до населених пунктів району.

Корисні посилання