Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін зустрівся з громадськими діячами та волонтерами

14.08.2018 13:07:17
Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін зустрівся з громадськими діячами та волонтерами

Голова районної державної адміністрації Олександр Єрохін зустрівся з громадськими діячами та волонтерами, які формують актив громадської ради при районній державній адміністрації. Під час зустрічі, що відбулася сьогодні, 14 серпня, обговорено питання  формування складу загону Горностаївського району для участі у навчальних зборах 124-ї окремої бригади територіальної оборони.

Участь у засіданні громадської ради взяв представник оперативного командування “Південь” та районний військовий комісар Сергій Лимаренко, які надали детальну інформацію про вимоги щодо відбору учасників навчань, військової дисципліни, правопорядку та взаємодії під час проведення навчань. Під час навчальних зборів територіальної оборони відпрацьовуватимуться навички зі стрільби, метання гранати, надання медичної допомоги, навички мінно-підривної справи й тактичної підготовки (дії підрозділу в обороні та наступі).

"З метою належної підготовки та навчання людей призовного віку  навичкам територіальної оборони, які розуміють, що у разі небезпеки захищатимуть власний дім, село і селище необхідно сформувати склад військовозобов’язаних мешканців району зі складу державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування, громадських активістів та учасників АТО”, - сказав голова райдержадміністрації Олександр Єрохін, звертаючись до очільників інститутів громадянського суспільства.

За більш детальною інформацією про терміни та умови проведення навчальних зборів територіальної оборони пропонуємо звернутися до членів громадської ради при районній державній адміністрації або працівників районного військкомату.

Корисні посилання