Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін зустрівся з керівниками структурних підрозділів, установ і організацій району

19.09.2018 07:12:58
Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін зустрівся з керівниками структурних підрозділів, установ і організацій району

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району взяли участь в щотижневій нараді за головування Олександра Єрохіна сьогодні, 17 вересня. У засіданні взяли участь голова районної ради Сергій Карпеченко та селищний голова Дмитро Ляхно.
За повідомленням начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олени Кравченко, отримано пропозиції про проведення реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю, які проживають в населених пунктах району від обласних спеціалістів. Наразі проводиться організаційно-підготовча робота для проведення реабілітаційних занять у жовтні цього року на базі центральної районної лікарні. Працівники управління праці та соціального захисту райдержадміністрації забезпечують належне опрацювання поданих документів від мешканців району на призначення державних виплат, допомог, субсидії призначено 1921 особам.
Лариса Студінська, представниця відділу економічного відділу, інфраструктури, торгівлі, транспорту та туризму райдержадміністрації звернулася до голови райдержадміністрації Олександра Єрохіна з проблемним питанням - перебої у автобусному сполученні Горностаївка-Каїри. 
"У районі триває збір соняшника, сої та кукурудзи, озимі культури посіяно на 390 га. Працівниками сільськогосподарств вже зібрано 56% врожаю соняшника та 46% сої", - сказав Петро Черничко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації. Крім того, мешканці району звертаються за компенсаційними виплатами на утримання поголів'я великої рогатої худоби - подано 278 заяв.
За повідомленням очільниці відділу культури, освіти та спорту райдержадміністрації Тамара Матецька, розпочато обстеження приміщень сільських будинків культури для визначення рівня їх підготовки до опалювального сезону. 
У закладах освіти об'єднаних територіальних громад проводиться систематична профорієнтаційна робота працівниками Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості. Її очільниця, Антоніна Сулімовськаповідомила про розміщення оголошень на одному з всеукраїнських веб-порталів пошуку роботи наявних вакансій педагогічних і медичних професій, працівників, які потребують установи району. 
Сімейними лікарями Горностаївського центру первинної медико-санітарної допомоги укладено 7 600 декларацій з мешканцями району, у закладах району триває туберкулінодіагностика серед учнівської молоді. Затримок у виплатах пенсій населенню району немає. Учасники наради також обговорили питання, що потребують колегіального розгляду членів земельної комісії, легалізації праці, захисту дітей, насилля в сім'ї тощо.
 

Корисні посилання