Голова райдержадміністрації Вадим Гараненко провів першу апаратну нараду

10.12.2019 07:59:14
Голова райдержадміністрації Вадим Гараненко провів першу апаратну нараду

09 грудня 2019 року, при голові районної державної адміністрації Вадима Гараненко, відбулася перша апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів району, за участі заступника голови райдержадміністрації Наталі Литовченко, керівника апарату Світлани Капітонової в присутності голови районної ради Михайла Бідного із нагальних питань економічного, соціального та культурного розвитку, забезпечення політичної стабільності і консолідації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі.

Під час робочого засідання були розглянуті важливі питання життєзабезпечення району.

Зокрема, це питання проведення вакцинації в районі, ходу опалювального сезону в закладах освіти та медицини, стану призначення субсидій та різних видів соціальних виплат населенню району, формування бюджету на наступний рік тощо.

Крім того, Вадим Олександрович ознайомився із проблемними питаннями розвитку району по кожній із галузей та надав конкретні доручення керівникам щодо шляхів їх вирішення.

Після апаратної наради всі присутні взяли участь у традиційній селекторній нараді голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва з обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області.


 

Корисні посилання