Голова РДА провів виїзний прийом громадян

12.09.2016 08:48:11
Голова РДА провів виїзний прийом громадян

9 вересня 2016 року, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництва районної державної  адміністрації,  голова районної державної  адміністрації   Салтиков Валерій Миколайович за участю керівників управлінь районної державної адміністрації, керівників районних служб, організацій та керівників громад провів виїзний прийом громадян у Роздольненській та Коробківській сільських радах.

Для спілкування з керівником району звернулися жителі сіл, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади.

В ході прийому  жителі сільської ради піднімали ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема: покращення водопостачання  у літній  період    та питання якості   води; проблему ремонту доріг по  вулицях  сіл;  налагодження пільгового  проїзду  у приміському транспорті;   проведення територіальної  реформи та  об’єднання громад  тощо.

Під час прийому громадян також порушено одне з актуальних на сьогодні питань – оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги. З цього приводу  були надані роз’яснення спеціалістом управління соціального захисту населення райдержадміністрації, наголосивши на тому, що держава сьогодні зробила все можливе для того, щоб люди не відчували проблем з оплатою комунальних послуг.

На всі порушені питання мешканці громад отримали вичерпні відповіді та рекомендації

Корисні посилання