Голова Великоолександрівської районної державної адміністрації І.Цвігуненко провів виїзний прийом громадян

13.04.2018 13:40:27
Голова Великоолександрівської районної державної адміністрації І.Цвігуненко провів виїзний прийом громадян

Відповідно до графіку, 12 квітня 2018 року го­лова районної державної адміністрації Ігор Цвігуненко провів виїзний прийом громадян у Борозенській об’єднаній  територіальній громаді.

Приємною несподіванкою розпочався робочий візит - на  прийом завітав голова ветеранської організації «Опіка» Борозенської ОТГ Галушко А.В., який звернувся з проханням допомогти у придбанні  слухового апарату 94-річному жителю с. Борозенське – Бондарю В.Ф. Очільник району особисто пообіцяв допомогти з вирішенням цього питання, адже був вражений, що 95 день народження  довгожителя Василя Федосійовича співпадає із урочистим святкуванням  95-річчя утворення Великоолександрівського району.

Під час  прийому жителі Борозенської громади підняли ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема: ремонт дороги від с. Борозенське  до смт Велика Олександрівка; експлуатація доріг в селах та запобігання їх руйнації, проблеми благоустрію - паління сміття та побутових відходів; питання добросусідських відносин та встановлення меж між угіддями; питання соціального захисту та інші.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, на окремі звернення надано відповіді та роз’яснення в межах чинного законодавства в ході спілкування. Проблеми, що потребують більш детального вивчення взято на особистий контроль керівництва району. Надано доручення фахівцям відповідних структур району щодо вирішення питань по суті та вчасного інформування запитувача.

Корисні посилання