Голова Великоолександрівської районної державної адміністрації зустрівся з громадами Давидовобрідської та Малоолександрівської сільських рад

24.12.2019 13:09:06
Голова Великоолександрівської районної державної адміністрації зустрівся з громадами Давидовобрідської та Малоолександрівської сільських рад

 

Очільник Великоолександрівського району Арсеній Алейніков продовжує знайомство з громадами району. Зокрема сьогодні керівник разом із заступницею голови районної державної адміністрації Оленою Лавренко відвідали ще дві громади району. 

Під час зустрічей з мешканцями Давидовобрідської та Малоолександрівської сільських рад йшлося про наболіле для селян: низька закупівельна ціна на молоко, збільшення відсотку  орендної плати за земельні паї, децентралізація та територіальне об’єднання, робота районної лікарні та майбутнє пологового відділення, вивезення та утилізація сміття та ін. Разом з тим, порушувалися перспективні у планах інвестицій та специфічні для територій саме цих громад  питання, як розробка та експлуатація кар’єрів  на території Давидовобрідської сільської ради та будівництво мінігідроелектростанції на річці Інгулець у с. Мала Олександрівка.

Звертаючись до учасників зустрічі, голова районної державної адміністрації наголосив, що його знайомство з районом у першу чергу відбувається шляхом спілкування з мешканцями сільських, селищних рад. Керівник готовий почути кожного, аби робота влади району мала дієвий результат та спрямовувалася  на позитивний розвиток  як окремих територіальних громад, так району у цілому.

Цього ж дня представники влади побували і у місцевих школах, де особисто перевірили дотримання правил протипожежної безпеки. Також цікавилися питаннями організації співпраці з  виконкомами та депутатами сільських рад, питаннями надання якісних та доступних освітніх послуг, роботи у рамках Програми Нової української школи,    організації харчування, підвозу учнів та їх дозвілля.

 

Корисні посилання