Голова Великоолександрівської РДА   зустрівся з громадами Старосільської та Новодмитрівської сільських рад

18.12.2019 13:00:07
Голова Великоолександрівської РДА   зустрівся з громадами Старосільської та Новодмитрівської сільських рад

У рамках робочих поїздок у населені пункти району 17 грудня голова районної державної адміністрації Арсеній Алейніков спільно із заступником Оленою Лавренко побували на території Старосільської та Новодмитрівської сільських рад. Керівник ознайомився з інфраструктурою сіл та провів зустрічі з громадами сільських рад.

Під час зустрічей селяни порушували  чимало питань, які стосувалися як курсу держави у цілому, так і перспектив району та окремих сіл зокрема. Громади цікавили актуальні на часі питання: стан доріг, ринок землі, процес децентралізації, майбутнє сільської медицини, освіти та ін.Керівники надали відповіді на поставлені запитання. Зупинилися на тих завданнях, які потребують першочергового вирішення і які мають вплив на економічний потенціал району, удосконалення інфраструктури та соціальної сфери.Також очільник району зазначив, що всі питання, які належать до компетенції районної державної адміністрації, будуть відпрацьовані.

Цього ж дня, голова районної державної адміністрації та його заступниця побували у місцевих школах, де поспілкувалися з директорами навчальних закладів, проінспектували впроваджені заходи із пожежної безпеки  та ознайомилися з умовами перебування учнів, організацією навчально-виховного процесу.

Корисні посилання