Голова Верхньорогачицької РДА з робочим візитом відвідав Чистопільську сільську раду

13.12.2019 06:48:58
Голова Верхньорогачицької РДА з робочим візитом відвідав Чистопільську сільську раду

12 грудня 2019 року, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євген Ларченко спільно із головою районної ради Геннадієм Нестеренком  здійснили робочу поїздку до Чистопільської сільської ради. У ході робочої поїздки очільник району обговорив із Чистопільським сільським головою Сергієм Шутем стан та перспективи соціально-економічного розвитку підлеглих територій, пріоритетні завдання на найближчий час.

Також, голова зустрівся і із місцевими мешканцями сільської ради де було обговорено чимало питань – впровадження процесів децентралізації, медичної та освітньої реформ, ремонту доріг тощо.

Керівник району також відвідав ФАП, сільський будинок культури та місцевий краєзнавчий музей в с.Чистопілля, поцікавився рівнем забезпечення установ, кількістю звернень громадян та проблемами, які виникають у роботі закладів.

У рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації ще завітав до місцевої школи та дитячого садочка, де поспілкувався з педагогічними колективами та вихованцями навчальних закладів.

По закінченню робочої поїздки Євген Ларченко зазначив, що районна та місцеві влади Верхньорогачицького району мають виконати чимало завдань щодо покращення інфраструктури району та життя громадян і розпочинати потрібно вже сьогодні.

 

Корисні посилання