Гордість району

08.12.2017 14:16:53

Центром дитячої та юнацької творчості проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Юні манівці захищали свої роботи в наукових відділеннях: історії, мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Захід відбувся 8 грудня 2017 року в приміщенні відділу освіти, яке було відповідно технічно підготовлено для проведення якісної презентації науково-дослідницьких робіт.

Підготовка науково-дослідницької роботи — це кропітка робота, яка вимагає і від учня і від учителя досить великого напруження та витрат часу, починаючи з пошуку і вибору актуальної теми дослідження, вибору об’єкту і методу дослідження,і завершуючи оформленням результатів роботи та її захистом.

Юні науковці Шаля Аліна, Шаля Валерія, Щепеткова Вікторія, Панченко Тетяна учениці 11 класу Дмитривської ЗОШ І-ІІІ ст., Крошкіна Олена, учениця 11 класу Кам'янського НВК вихованці КЗ «РЦДЮТ» захищали свої наукові роботи.

Завдяки тісній співпраці вчителів-наставників Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Падалки А.А., Дмитрієвої К.О., Мелешко Т.Л. та Кам'янського НВК, Кушнаренко Н.М. з методистами Каховського районного методичного центру, були досягнуті певні результати. Саме вони надавали першу наукову допомогу своїм вихованцям у формулюванні гіпотез, обґрунтуванні методів досліджень, здійсненні висновків у проведеній дослідницькій діяльності.

Районний етап МАН – це тільки початок шляху. Переможці братимуть участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017/2018 навчальному році. Сподіваємось, що цього року учасники обласного етапу обов’язково стануть переможцями та представлятимуть Каховський район на Всеукраїнському конкурсі-захисті у місті Києві.

Бажаємо успіхів та перемог!  У юних дослідників попереду ще багато роботи: конкурси-захисти, нові враження, нові спілкування та можливість навчитись у своїх наставників творити справжню науку.

Корисні посилання